Darmowa dostawa od 399 zł
Darmowa dostawa od 399 zł
Zwroty do 60 dni *
Zwroty do 60 dni *
Ponad <strong>17000</strong> produktów
Ponad 17000 produktów

Slazenger

Zamknij filtry
  •  
  •  
  •  
Twój wybór:
Nie znaleziono wyników dla wybranego filtra! Zmień parametry filtrowania.

Kup teraz, zapłać za 30 dni!

Historia marki

Slazenger to brytyjska firma produkująca sprzęt sportowy, założona w 1881 roku przez braci Benjamina i Johna Slazengerów. Przedsiębiorstwo specjalizowało się początkowo w produkcji sprzętu do gry w hokeja na lodzie, ale szybko rozszerzyło swoją ofertę o produkty do innych dyscyplin, takich jak tenis, golf i krykiet. W latach 20. i 30. Slazenger był wiodącym dostawcą sprzętu do krykieta, a wiele z ich produktów, takich jak kije do krykieta, było używanych przez zawodowych sportowców i zespoły. W latach 50. i 60. firma rozszerzyła swoją działalność na rynek odzieży sportowej i obuwia. Obecnie Slazenger jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, produkującym szeroką gamę sprzętu sportowego i odzieży dla różnych dyscyplin.

Ambasadorzy marki

W przeszłości Slazenger współpracował z wieloma znanymi sportowcami jako swoimi ambasadorami i twarzami marki. Oto kilka przykładów:

- Sachin Tendulkar: jeden z najlepszych krykietistów wszech czasów, współpracował ze Slazengerem jako ambasadorem marki w krykiecie.

- Henrik Stenson: szwedzki golfista, współpracował z Slazengerem w latach 2000-2010 jako jego twarz w golfie.

- Tim Henman: brytyjski tenisista, był ambasadorem marki Slazenger w latach 1990-2010.

Mark Wright: brytyjski hokeista na lodzie, współpracował z Slazengerem jako jego twarz w hokeju na lodzie.