Darmowa dostawa od 399 zł
Darmowa dostawa od 399 zł
Zwroty do 30 dni
Zwroty do 30 dni
Ponad <strong>17000</strong> produktów
Ponad 17000 produktów

Regulamin Voucher Wilson

Regulamin realizacji Vouchera Wilson.

1. Wystawcą Vouchera Wilson jest tenisowy sklep internetowy www.strefatenisa.com.pl, należący do Strefa Tenisa Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Warszawie (02-389), przy al. Bohaterów Września 12.

2. Voucher można wykorzystać jednorazowo do dnia określonego na Voucherze, składając zamówienie przez internet na stronie https://strefatenisa.com.pl lub w sklepach stacjonarnych Strefa Tenisa.

3. Voucher obejmuje wyłącznie produkty marki WILSON. Każdy voucher posiada swój indywidualny kod, który należy wpisać w odpowiednim miejscu w koszyku (najpierw zaznaczyć checkbox "Mam kod rabatowy", a następnie w pole oznaczone "Wpisz kod" wpisać kod i zatwierdzić kod klikając na strzałkę przy powyższym polu).

4. Voucher jest do jednorazowego wykorzystania. Minimalna wartość zamówienia, w którym można zrealizować Voucher, to wartość Vouchera plus 1 zł.

5. W jednym zamówieniu można wykorzystać tylko jeden voucher.

6. W momencie przekroczenia wartości z Vouchera bądź zakupu produktów innymi niż marki WILSON, należy dokonać dopłaty. 

7. Wszelkie reklamacje, zastrzeżenia lub uwagi dotyczące vouchera mogą być składane w formie pisemnej i przesłane pocztą w terminie 14 dni od dnia otrzymania na adres:
"STREFA TENISA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, al. Bohaterów Września 12, 02-389 Warszawa