Darmowa dostawa od 399 zł
Darmowa dostawa od 399 zł
Zwroty do 60 dni *
Zwroty do 60 dni *
Ponad <strong>17000</strong> produktów
Ponad 17000 produktów

Bezpieczeństwo

Zapewniamy, że zakupy w sklepie tenisowym Strefa Tenisa są bezpieczne.

Po pierwsze, jesteśmy największym i najbardziej rozpoznawalnym, polskim sklepem tenisowym, działającym od 2006 roku. Strefa Tenisa to sklep internetowy www.strefatenisa.com.pl  oraz dwa sklepy stacjonarne, mieszczące się w Warszawie. Jeden, który powstał jako pierwszy ponad 10 lat temu, znajdujący się pod adresem al. Bohaterów Września 12 (teren kortów MERA i PRO-PLAY). Drugi sklep, który powstał w 2016 roku mieszczący się na terenie kortów SILVA, pod adresem ul. Puławska 531.

Po drugie, współpracujemy z największymi, światowymi dostawcami produktów tenisowych i sportowych, dzięki temu posiadamy największy asortyment tych produktów w Polsce. Działamy w takimi tenisowymi markami jak: Wilson, Head, Babolat, Yonex, Pacific, Dunlop, Tecnifibre, Prince oraz ogólnosportowymi jak: Nike, Under Armour, Adidas, Asics, Lotto, New Balance, Fila, Mizuno, Hydrogen, Joma i wieloma innymi. W naszych sklepach na pewno znajdziesz produkty, które pozwolą Ci rozwijać swoją tenisową pasję.

Po trzecie, z naszych usług korzystają zarówno amatorzy jak i zawodowcy. Zawodnicy z czołówki polskiego tenisa zaufali nam, kupując profesjonalny sprzęt tenisowy i serwisując go u nas. Wybrali nas ponieważ jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. W naszym zespole pracują m.in. trenerzy i instruktorzy tenisa, profesjonalni serwisanci rakiet tenisowych, doradcy od doboru sprzętu tenisowego i wiele innych osób, dla których tenis to nie tylko zawód, ale również pasja.

Po czwarte, w naszym sklepie stosujemy protokół SSL (Secure Socket Layer), który jest najbezpieczniejszym z dostępnych obecnie mechanizmów ochrony przekazywanych danych. Ten rodzaj zabezpieczenia polega na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na nasz serwer. SSL szyfruje, uwierzytelnia i zapewnia integralność informacji. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW zauważysz, że w adresie strony zmienia się zapis http na https.

Po piąte, płatności elektroniczne realizowane są przez jedną z największych firm płatniczych w Polsce, a mianowicie PayU. Firma PayU stosuje standard bezpieczeństwa danych w branży płatniczej, opracowany w oparciu o najlepsze praktyki. Standard PCI/DSS dotyczy dwunastu najważniejszych kwestii od zarządzania bezpieczeństwem, po kodeksy postępowania, procedury, architekturę sieci, tworzenie oprogramowania i inne środki ostrożności. Certyfikat gwarantuje spełnianie przez PayU standardu Payment Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS) opracowanego wspólnie przez VISA i MasterCard. Standardy te zostały także wprowadzone w życie przez American Express, Discover Card i JCB

Jak widzisz, dokonywanie zamówień w sklepie www.strefatenisa.com.pl jest bardzo bezpieczne. Jesteśmy profesjonalną firmą z tradycjami, która stosuje maksymalne zabezpieczenia po to, abyś czuł się bezpiecznie dokonując zakupów w naszym sklepie.