Женская обувь Babolat Pulsion BPM Clay W - blue

Женская обувь Babolat Pulsion BPM Clay W - blue

  • Артикул производителя: Babolat
  • Производитель: 39S1569
  • Главный цвет: niebieski
  • Цвета в продукте: biały, niebieski, różowy
  • дорожное покрытие: ceglana
  • Подробнее
Добавить в сравнение
Розничная Цена 315,00 zł
159,90
Сохранить 155,10 złЦена со скидкой
Таблица размеров
Выберите количество:

Подробнее

Buty Tenisowe Babolat Pulsion BPM Clay W - blue

 

But Pulsion BPM Clay został zainspirowany ultrainnowacyjnymi technologiami i bardzo dobrym poziomem komfortu i wspierania buta. Świetnie oddychająca i komfortowa cholewka z licznymi otworkami i wstawkami meshowymi. System wsparcia i trzymania stopy dzięki idelnemu dopasowaniu, które umożliwia Ti-Fit. Wytrzymała, sprawdzona podeszwa w technologii Michelin Performance. Z uwagi na kształt profilu bieżnika podeszwy obuwie idealnie nadaje się do gry na kortach ceglanych.

BPM SYSTEM INNOWACJE, KTÓRE PODKRĘCAJĄ RYTM W GRZE

Starty, hamowania, skoki, lądowania...zmiana kierunków, sprinty w przód, w bok, w tył... W tym wszystkim chodzi o rytm. Agresywny, lekki, bliski ziemi, wybuchowy...Każdy zawodnik ma inny rytm - i dla każdego jest to rytm "najlepszy" - z różnymi potrzebami co do rodzaju obuwia. Dzięki dokładnym i długotrwałym obserwacjom tenisistów, ich grze, ich rytmowi Babolat stworzył unikalny koncept: System BPM (Beats Per Minute - uderzenia na minutę). Genialna konstrukcja platformy - system BPM umożliwia zawodnikom podkręcenie ich pracy nóg tak, by nadać jej świeży i nowy rytm. Włączając najbardziej odpowiednie technologie w każdy model, system skupia się na trzech głównych aspektach konstrukcji buta: budowy przedniej części, systemu wsparcia bocznego i ekskluzywnej podeszwie Michelin.

Артикул производителя: Babolat больше
Производитель: 39S1569 больше
Главный цвет: niebieski больше
Цвета в продукте: biały, niebieski, różowy больше
дорожное покрытие: ceglana больше
технологии VIBRAKILL TI-FIT MICHELIN PERFORMANCE
отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.