Женская обувь Babolat Jet All Court Woman - grey/pink

Женская обувь Babolat Jet All Court Woman - grey/pink

  • Артикул производителя: Babolat
  • Производитель: 31S16630-206
  • Главный цвет: różowy, szary
  • Цвета в продукте: biały, różowy, szary
  • дорожное покрытие: uniwersalna
  • Подробнее
Добавить в сравнение
Розничная Цена 599,00 zł
319,00
Сохранить 280,00 złЦена со скидкой
Таблица размеров
Выберите количество:

Подробнее

Buty Tenisowe Babolat Jet All Court Woman - grey/pink

 

Najlżejszy a zarazem bardzo wytrzymały profesjonalny but do gry w tenisa, dzieki któremu poruszanie po korcie jest jeszcze szybsze. Udało się to osiągnąć dzięki stworzeniu wierzchu buta z opatentowanej siatki MATRYX® stworzonej z mieszanki poliamidu i kevlaru - materiału używanego do produkcji kamizelek kuloodpornych. Dzięki temu tkanina jest nie tylko ultra-lekka, ale też niezwykle wytrzymała. Jej zrobienie wymaga na tyle zaawansowanej technologii, że produkuje się ją tylko we Francji. Podeszwa zaprojektowana z ekspertami firmy Michelin po to aby jej wytrzymałość i przyczepność były na najwyższym poziomie. Nowa mieszanka gumy zapewnia jeszcze większą przyczepność i wytrzymałość, a nowy wzór w kształcie litery S wspomaga pracę nóg we wszystkich kierunkach. Bardzo przyjemna wizualnie kolorystyka i kształt buta przyciągają uwagę na korcie. Zastosowany sprawdzony Kompressor System umieszczony w pięcie obuwia efektywnie absorbuje wstrząsy. Nad dodatkową stabilnością i komfortem gry czuwa T-Fit (odpowiednie rozmieszczenie materiałów w podeszwie, inne dla pięty, śródstopia i przodu stopy). Active Flexion z podziałem na 9 obszarów - 3 środkowe odpowiadają za stabilność, 6 zewnętrznych daje zwiększoną szybkość i dokładność. Wszystko dla optymalnej pracy nóg. Z uwagi na profil bieżnika buty nadają się do gry na różnych nawierzchniach.

Specjalnie dla Was testujemy buty Babolat Jet! Test przeprowadzamy są na korcie twardym i na mączce. W ocenie obuwia tenisowego pomagają nam niezależni trenerzy. Testy wykonujemy na kortach WKT Mera oraz Pro-Play w Warszawie. Już niedługo będzie dostępna pełna recenzja dotycząca testowanego modelu na stronie butytenisowe.pl. Zapraszamy!

 

Артикул производителя: Babolat больше
Производитель: 31S16630-206 больше
Главный цвет: różowy, szary больше
Цвета в продукте: biały, różowy, szary больше
дорожное покрытие: uniwersalna больше
технологии TI-FIT Podeszwa Michelin ORTHOLITE Matryx KOMPRESSOR SYSTEM Active Flexion
отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.