Женская обувь Asics Gel-Solution Speed 3 Clay - white/blue steel/crystal blue

Женская обувь Asics Gel-Solution Speed 3 Clay - white/blue steel/crystal blue

  • Артикул производителя: Asics
  • Размер: 36
  • Главный цвет: biały
  • Цвета в продукте: biały, granatowy, morski
  • дорожное покрытие: ceglana
  • Подробнее
Добавить в сравнение
Розничная Цена 599,00 zł
319,00
Сохранить 280,00 złЦена со скидкой
Таблица размеров
Выберите количество:

Подробнее

Buty Tenisowe Asics Gel-Solution Speed 3 Clay - white/blue steel/crystal blue

 

Ulepszony model Asics Gel-Solution Speed charakteryzuje się lepszym zabezpieczeniem górnej, przedniej części cholewki przed uszkodzeniami. Obuwie jest bardzo lekkie, o znakomitej amortyzacji, stabilizacji i wentylacji. Zastosowanie szeregu najlepszych technologii Asics'a zarówno w cholewce jak i podeszwie wewnętrznej i zewnętrznej sprawia, że jest to jeden z najbardziej pożądanych butów do gry w tenisa na rynku. Z uwagi na profil bieżnika podeszwy buty idealnie do gry na nawierzchni ceglanej.

Specjalnie dla Was testujemy buty Asics Gel Solution Speed 3 Clay! Test przeprowadzamy na korcie ceglanym. W ocenie obuwia tenisowego pomagają nam niezależni trenerzy. Testy wykonujemy na kortach WKT Mera oraz Pro-Play w Warszawie. Już niedługo będzie dostępna pełna recenzja dotycząca testowanego modelu na stronie butytenisowe.pl. Zapraszamy!

Артикул производителя: Asics больше
Размер: 36 больше
Главный цвет: biały больше
Цвета в продукте: biały, granatowy, morski больше
дорожное покрытие: ceglana больше
технологии Solyte Seamless Construction Removable Sockliner Rearfoot and Forefoot GELŸ Cushioning System Propulsion Trusstic Pguard PHF I.G.S. Flexion Fit Vamp DuoMax California Slip Lasting AHAR +
отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.