Женская обувь Adidas Barricade Team 3 - running white/poppy pink-smc/frost

Женская обувь Adidas Barricade Team 3 - running white/poppy pink-smc/frost

  • Артикул производителя: Adidas
  • Производитель: M19753
  • Главный цвет: Biały
  • Цвета в продукте: beżowy, czerwony, biały
  • дорожное покрытие: uniwersalna
  • Подробнее
Добавить в сравнение
Розничная Цена 379,00 zł
149,00
Сохранить 230,00 złЦена со скидкой
Таблица размеров
Выберите количество:

Подробнее

Buty Tenisowe Adidas Barricade Team 3 - running white/poppy pink-smc/frost

Barricade Team 3 to obuwie dla wymagających tenisistek z bardzo dobrą amortyzacją i stabilnością dla jeszcze lepszej kontroli poruszania się po korcie. Z możliwością współpracy z systemem miCoach*, dzięki któremu tenisistka może uzyskiwać informacje dotyczące dystansu, spalonych kalorii, tętna oraz tempa. Cholewka wykonana z optymalną wentylacja, dzięki perforowaniom i wstawkom z meshu. Ochrona palców z tworzywa TPU i syntetycznej skóry. Komfortowa, anatomicznie dopasowana wkładka EVA w podeszwie wewnętrznej. Podeszwa zewnętrzna wykonana z trwałej i odpornej na ścieranie gumy adiWEAR. AdiWEAR nadzwyczajnie trwała, nie pozostawiająca śladów (non-marking) odmiana gumy wykorzystywana głównie jako uzupełnienie podeszwy zewnętrznej. Chroni podeszwę przed ścieraniem oraz nadmiernym zużyciem. Zapewnia odpowiednią przyczepność, elastyczność oraz wagę buta. Adituff w okolicach palców dla większej odporności na ścieranie. AdiPRENE+ - sprężysty materiał znajdujący się w przedniej części buta umożliwiający lepsze wybicie i nadający większą dynamikę kolejnemu krokowi, wspomaga naturalny ruch stopy, minimalizuje ryzyko kontuzji przedniej części stopy. Torsion System - wspiera stopę w jej naturalnych ruchach skrętnych i pomaga w odpowiednim dopasowaniu buta do podłoża, umożliwia niezależne ruchy skrętne przedniej i tylnej części stopy, wspomaga szybkie dopasowanie buta do podłoża, zapewnia odpowiednie wsparcie dla śródstopia. Z uwagi na podeszwę przeznaczone do gry na różnych nawierzchniach kortów.

System miCoach*

Osobisty trener, ktorego zadanie polega na dostarczaniu istotnych informacji w trakcie wykonywania wysiłku fizycznego jak i po nim w postaci analiz dzięki programowi komputerowemu.


Артикул производителя: Adidas больше
Производитель: M19753 больше
Главный цвет: Biały больше
Цвета в продукте: beżowy, czerwony, biały больше
дорожное покрытие: uniwersalna больше
технологии TORSION EVA ADITUFF ADIPRENE + ADIPRENE
отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.