Теннисная обувь Babolat Pulsion BPM Junior - white/pink

Теннисная обувь Babolat Pulsion BPM Junior - white/pink

  • Артикул производителя: Babolat
  • Производитель: 33S1578
  • Главный цвет: biały
  • Цвета в продукте: biały, czerwony, zielony
  • дорожное покрытие: uniwersalna
  • Подробнее
Добавить в сравнение
Розничная Цена 215,00 zł
99,90
Сохранить 115,10 złЦена со скидкой
Таблица размеров
Выберите количество:

Подробнее

Buty Tenisowe Babolat Pulsion BPM Junior - white/pink

 

 

Najnowsze obuwie juniorskie z kolekcji Babolata. Pulsion BMP Junior to wytrzymały, lekki i komfortowy but sprawiający, że gra w tenisa staje się beztroska i łatwa. Technologia Vibrakill zapewnia wyjątkowy komfort i absorbcje wstrząsów. System ten wbudowany w piętę buta utrzymuje komfort i optymalnie oddaje energię. Buty posiadają również wyjątkową podeszwę zaprojektowaną we współpracy z Michelin - Michelin Performance. Buty wyprodukowane są z myślą o zawodnikach uprawiających kilka różnych sportów,  a ich priorytetem jest przyjemnośc, a nie najwyższy poziom sportowy. 

 

BPM SYSTEM INNOWACJE, KTÓRE PODKRĘCAJĄ RYTM W GRZE

Starty, hamowania, skoki, lądowania...zmiana kierunków, sprinty w przód, w bok, w tył...W tym wszystkim chodzi o rytm. Agresywny, lekki, bliski ziemi, wybuchowy...Każdy zawodnik ma inny rytm - i dla każdego jest to rytm "najlepszy" - z różnymi potrzebami co do rodzaju obuwia. Dzięki dokładnym i długotrwałym obserwacjom tenisistów, ich grze, ich rytmowi Babolat stworzył unikalny koncept: System BPM (Beats Per Minute - uderzenia na minutę). Genialna konstrukcja platformy - system BPM umożliwia zawodnikom podkręcenie ich pracy nóg tak, by nadać jej świeży i nowy rytm. Włączając najbardziej odpowiednie technologie w każdy model, system skupia się na trzech głównych aspektach konstrukcji buta: budowy przedniej części, systemu wsparcia bocznego i ekskluzywnej podeszwie Michelin.

Артикул производителя: Babolat больше
Производитель: 33S1578 больше
Главный цвет: biały больше
Цвета в продукте: biały, czerwony, zielony больше
дорожное покрытие: uniwersalna больше
технологии VIBRAKILL MICHELIN PERFORMANCE
отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.