Теннисная обувь Babolat Propulse BPM Wimbledon Junior - black/green

Теннисная обувь Babolat Propulse BPM Wimbledon Junior - black/green

  • Артикул производителя: Babolat
  • Производитель: 33S1577
  • Главный цвет: czarny
  • Цвета в продукте: biały, czarny, zielony
  • дорожное покрытие: uniwersalna
  • Подробнее
Добавить в сравнение
Розничная Цена 335,00 zł
169,90
Сохранить 165,10 złЦена со скидкой
Таблица размеров
Выберите количество:

Подробнее

Buty Tenisowe Babolat Propulse BPM Wimbledon Junior - black/green

 

Najbardziej innowacyjne obuwie juniorskie Babolata z wykorzystaniem najlepszych technologii. Zaprojektowane z myślą o nłodych graczach poszukujących wytrzymałego i wspomagającego grę obuwia. Znakomicie oddychająca, wytrzymała i komfortowa cholewka poprzez zastosowanie systemu Cell ShieldSpotęgowany sytem wsparcia i trzymania stopy dzięki idelnemu dopasowaniu, które umożliwia Foot Belt. Nad absorbcją wstrząsów ze zwiększonym komfortem i bezpieczeństwem czuwa sprawdzona technologia umieszczona w tylnej części podeszwy - Kompressor. Dopasowująca się do stopy wkładka Ortholite. Bardzo wytrzymała podeszwa Michelin High Tech SoleZ uwagi na kształt profilu bieżnika podeszwy obuwie nadaje się do gry na różnych nawierzchniach. 

W ramach partnerstwa Babolat łączy śmiałość i brytyjską elegancję czego wyrazem jest emblemat turnieju wielkoszlemowego Wimbledon widniejący na cholewce obuwia.

BPM SYSTEM INNOWACJE, KTÓRE PODKRĘCAJĄ RYTM W GRZE

Starty, hamowania, skoki, lądowania...zmiana kierunków, sprinty w przód, w bok, w tył...W tym wszystkim chodzi o rytm. Agresywny, lekki, bliski ziemi, wybuchowy...Każdy zawodnik ma inny rytm - i dla każdego jest to rytm "najlepszy" - z różnymi potrzebami co do rodzaju obuwia. Dzięki dokładnym i długotrwałym obserwacjom tenisistów, ich grze, ich rytmowi Babolat stworzył unikalny koncept: System BPM (Beats Per Minute - uderzenia na minutę). Genialna konstrukcja platformy - system BPM umożliwia zawodnikom podkręcenie ich pracy nóg tak, by nadać jej świeży i nowy rytm. Włączając najbardziej odpowiednie technologie w każdy model, system skupia się na trzech głównych aspektach konstrukcji buta: budowy przedniej części, systemu wsparcia bocznego i ekskluzywnej podeszwie Michelin.

Артикул производителя: Babolat больше
Производитель: 33S1577 больше
Главный цвет: czarny больше
Цвета в продукте: biały, czarny, zielony больше
дорожное покрытие: uniwersalna больше
технологии ORTHOLITE MICHELIN HIGH TECH SOLE KOMPRESSOR SYSTEM FOOT BELT CELL SHIELD
отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.