Head RED Special Edition Backpack

Head RED Special Edition Backpack

  • Артикул производителя: Head
  • Производитель: 283144-11CN
  • Размер: 1.20 mm
  • Главный цвет: czerwony
  • Цвета в продукте: biały, czerwony
  • Подробнее
Добавить в сравнение
Розничная Цена 239,00 zł
149,00
Сохранить 90,00 złЦена со скидкой
Выберите количество:

Подробнее

 Plecak Tenisowy Head RED Special Edition Backpack

 

Plecak tenisowy z serii RED. Posiada dwie duże komory zamykane na zamki z suwakami. Dodatkowa komora na obuwie również zamykana na zamek z suwakiem. Dwie kieszenie zewnętrzne (jedna z z nich zamykana na zamek z suwakiem. Miękkie, regulowane szelki. Komfortowa, miękka część plecaka przylegająca do pleców. Uchwyt do noszenia plecaka w dłoni.

(RED)TM

(RED)TM zwiększa świadomość i zbiera pieniądze na Globalny Fundusz walczący z AIDS, gruźlicą i malarią poprzez partnerstwo z najbardziej znanymi markami na świecie tworząc produkty (PRODUCT)RED Partnerzy i wydarzenia (RED) wygenerowały ponad $ 200 milionów na Globalny Fundusz mający na celu eliminację AIDS z Afryki. 100% pieniędzy zebranych przez (RED) wspiera programy HIV/AIDS w Ghanie, Lesotho, Rwandzie, RPA, Suazi oraz Zambii poprzez Globalny Fundusz bez żadnych dodatkowych kosztów. Dotacje z Globalnego Funduszu wspieranego przez (RED) wpłynęły na losy ponad 14 milionów ludzi poprzez prewencję, leczenie, doradztwo, testy HIV oraz opiekę.

Артикул производителя: Head больше
Производитель: 283144-11CN больше
Размер: 1.20 mm больше
Главный цвет: czerwony больше
Цвета в продукте: biały, czerwony больше
Количество отделений: 2 больше
Отделение для обуви: tak больше
Размеры (дл/выс/шир) в см: 33/24/49 больше
отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.