Darmowa dostawa od 399 zł
Darmowa dostawa od 399 zł
Zwroty do 60 dni *
Zwroty do 60 dni *
Ponad <strong>17000</strong> produktów
Ponad 17000 produktów

Męskie buty do padla Wilson Bela Pro - black/ebony/poppy red

Prezenty
750,00 zł

Sugerowana cena detaliczna

514,70 zł Oszczędzasz 31 %
Ostatnia najniższa cena:
509,50 zł (+1%)

Najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni przed obecną obniżką.

Kod producenta: WRS331110
Kupuj i oszczędzaj z
Programem Lojalnościowym
Ten produkt obejmuje darmowa wysyłka
Wysyłamy w 24h
warianty:
Męskie buty do padla Wilson Bela Pro - poppy red/white/black
Wilson Bela Pro - poppy red/white/black
więcej
514,70 zł Wilson Bela Pro - black/ebony/poppy red
    ST88761.1
Męskie buty do padla Wilson Bela Pro - black/ebony/poppy red Niezwykle lekki i komfortowy but...więcej

Męskie buty do padla Wilson Bela Pro - black/ebony/poppy red

Niezwykle lekki i komfortowy but umożliwiający szybkie, agresywne poruszanie się po korcie. Cholewka wykonana z elastycznego, syntetycznego materiału posiada liczne strefy z panelu meshowego zwiększające przewiewność. Punkty szczególnie narażone na przetarcia lub pęknięcia zostały dodatkowo wzmocnione. Zintegrowany język z częściowo otulającą stopę od wewnątrz skarpetą gwarantują świetną stabilność i odpowiednie wsparcie. Konstrukcja podeszwy zewnętrznej posiada okrągłe rowki, a w strategicznych, mniej narażonych na zniszczenia miejscach usunięto gumę. Pozwala to zapewnić dodatkową elastyczność dla optymalnych zwrotów i obrotów na padlowym korcie. Najwyższej klasy piankowe systemy amortyzujące. Zastosowano technologie:  DF2, DURALAST, R-DST+, SENSIFEEL 2.0, ORTHOLITE, KAOS CHASSIS. Model wybrany przez czołowego padlistę Fernando Belasteguína, z sygnaturą argentyńskiego zawodnika. 

Numer artykułu: ST88761.1
Kolor główny: czarny
Kod producenta: WRS331110
Technologie ORTHOLITE DURALAST OUTSOLE DYNAMIC FIT (DF2) R-dst+ SensiFEEL 2.0 Kaos Chassis - Wilson
Dobór odpowiedniego rozmiaru obuwia tenisowego jest bardzo ważny. Obuwie wpływa na jakość naszej...więcej
Jak dobrać rozmiar butów

Dobór odpowiedniego rozmiaru obuwia tenisowego jest bardzo ważny. Obuwie wpływa na jakość naszej gry, sposobu poruszania się po korcie, samopoczucia i ostatecznie zdrowia fizycznego. Buty tenisowe powinny być odpowiednio dopasowane do stopy gracza. Nie mogą być za duże, ponieważ stopa będzie poruszała się w obuwiu i będą tworzyły się obtarcia. Nie mogą być również za ciasne, ponieważ spowoduje to zmniejszenie dopływu krwi do stóp oraz wewnątrz obuwia nie będzie odpowiedniej wymiany powietrza.

Przy wyborze rozmiaru obuwia tenisowego nie stosuj uniwersalnych tabeli rozmiarowych, ponieważ będą one wprowadzały w błąd. Każdy producent butów tenisowych posiada swoją tabelę rozmiarową. W naszym sklepie taką tabelę, indywidualną dla każdego producenta, znajdziesz na karcie produktowej każdego modelu butów tenisowych w zakładce „Tabela rozmiarowa”.

Jak zatem zmierzyć stopy i dopasować odpowiedni rozmiar butów tenisowych? Pomiar najlepiej dokonywać jest w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Wtedy nasze stopy są większe. Pamiętaj też, że pomiaru powinniśmy dokonać w skarpetkach sportowych, których używamy najczęściej podczas gry w tenisa.

Jak dokonać pomiaru stopy?

  1. Połóż na podłodze kartkę papieru i następnie stań na nią stopą. Wykonaj tę czynność stojąc. Nie siadaj, ponieważ nie obciążysz wtedy stopy odpowiednio i pomiar będzie błędny.
  2. Na kartce obrysuj kształt stopy.
  3. Na otrzymanym obrysie wyznacz prostą linię, której końce będą się stykały z najdalej wysuniętymi punktami i zmierz odległość (załączony rysunek - punkty A i B)
  4. Powyższe czynności powtórz z drugą stopą.
  5. Porównaj otrzymane długości i wybierz wynik o większej wartości.
  6. Do wartości dokonanego pomiaru dodaj około 0,5 cm. Wynik, który otrzymasz, jest rozmiarem wkładki. Znajdź tę wartość w tabeli rozmiarowej i dopasuj do niej rozmiar obuwia. W Polsce najczęściej wykorzystujemy rozmiar określany w nomenklaturze EU.
  7. Stopa nie może wychodzić w żadnym miejscu poza obrys wkładki.

 rozmiarstopye8QssEcRmIYF7

Pamiętaj, niezależnie od tego czy dobrze dobrałeś rozmiar butów, czy może zdecydowałeś, że chciałbyś inny model, zawsze możesz je zwrócić. W ciągu 30 dni możesz dokonać zwrotu i wybrać model, który będzie bardziej dopasowany do Twoich wymagań.