Овергрип Tourna Grip XL Dry Feel (10 szt.) - blue

Овергрип Tourna Grip XL Dry Feel (10 szt.) - blue

  • Артикул производителя: Tourna
  • Производитель: TG-10XL
  • Цвета в продукте: niebieski
Добавить в сравнение
75,90

Цена со скидкой:

67,00 zł для одной части. (от 3 szt.)
Выберите количество:

Подробнее

Owijki Tenisowe Tourna Grip XL Dry Feel (10 szt.) - blue

 

Wybór profesjonalistów od 1977 r. Cieszące się ogromną popularnością owijki zewnętrzne oferujące znakomitą przyczepność i czucie dzięki zastosowaniu specjalnego, sekretnego materiału skutecznie absorbującego wilgoć. Opakowanie zawiera 10 owijek wraz z tasiemkami mocujacymi. Owijkami Tourna Grip grają m.in. R. Gasquet, G. Monfils, M. i B. Bryan, V. Williams, J. Isner, D. Ferrer, S. Querray, P. Sampras, A. Agassi, G. Kuertan i wielu innych.

Артикул производителя: Tourna больше
Производитель: TG-10XL больше
Цвета в продукте: niebieski больше
Толщина намотки (мм): 0,40 больше
Перфорация: nie больше
Количество намоток: 10 больше
Липкость намотки: sucha больше
Длина (мм): 990 больше
Широта (мм): 29 больше
Сортировка по мастеров Eugenie BouchardEugenie BouchardVasek PospisilVasek Pospisil

Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.