Овергрип Head Prestige Pro (30 szt.) - white

Овергрип Head Prestige Pro (30 szt.) - white

  • Артикул производителя: Head
  • Производитель: 285445-WH
  • Цвета в продукте: biały
Добавить в сравнение
Розничная Цена 219,00 zł
189,00
Сохранить 30,00 złЦена со скидкой

Цена со скидкой:

165,00 zł для одной части. (от 2 )
Выберите количество:

Подробнее

Owijki Tenisowe Head Prestige Pro (30 szt.) - white

 

Specjalnie wzmocniona elastomerem poliuretanowym bez perforacji, daje wyjątkowe czucie i grywalność oraz niebywałą trwałość. Wszystkie owijki i akcesoria Head tworzone są przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz w oparciu o najnowszy design. Odpowiednie materiały sprawiają, iż dłoń nie ślizga się na rączce, co w rezultacie daje pewność uścisku w każdej sytuacji na korcie.

Артикул производителя: Head больше
Производитель: 285445-WH больше
Цвета в продукте: biały больше
Толщина намотки (мм): 0,60 больше
Перфорация: nie больше
Количество намоток: 30 больше
Липкость намотки: mokra больше
Сортировка по мастеров Tomas BerdychTomas BerdychAlexander ZverevAlexander Zverev

Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.