Dunlop ViperDry (12 szt.) - black

Dunlop ViperDry (12 szt.) - black

  • Артикул производителя: Dunlop
  • Производитель: 613212
  • Размер: 1.25 mm
  • Цвета в продукте: czarny
  • Толщина намотки (мм): 0,50
  • Подробнее
Добавить в сравнение
Розничная Цена 99,00 zł
85,01
Сохранить 13,99 złЦена со скидкой

Цена со скидкой:

77,00 zł для одной части. (от 3 szt.)
Выберите количество:

Подробнее

Owijki Tenisowe Dunlop ViperDry (12 szt.) - black

 

Owijki zewnętrzne, suche, gęsto perforowane owijki pochodzą z kolekcji Dunlop Biomimetic - linia produktów inspirowanych naturą. Ich budowa wzorowana jest na strukturze kaktusa - gęsto perforowana powierzchnia doskonale wchłania najmniejszą nawet ilość wilgoci, eliminuje poślizg dając pewne czucie rakiety i duży komfort gry. Owijki gwarantują doskonałą absorpcję wilgoci oraz dużą przyczepność, mocny chwyt i maksymalny komfort użytkowania. Opakowanie zawiera 12 sztuk owijek.

Артикул производителя: Dunlop больше
Производитель: 613212 больше
Размер: 1.25 mm больше
Цвета в продукте: czarny больше
Толщина намотки (мм): 0,50 больше
Перфорация: tak больше
Количество намоток: 12 больше
Липкость намотки: sucha больше
Длина (мм): 1160 больше
Широта (мм): 25 больше

Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.