Dunlop U-Sweat Overgrip (3 szt.) - black

Dunlop U-Sweat Overgrip (3 szt.) - black

  • Артикул производителя: Dunlop
  • Производитель: 613230
  • Цвета в продукте: czarny
Добавить в сравнение
Розничная Цена 30,00 zł
25,01
Сохранить 4,99 złЦена со скидкой

Цена со скидкой:

23,00 zł для одной части. (от 3 szt.)
Выберите количество:

Подробнее

Owijki Tenisowe Dunlop U-Sweat Overgrip (3 szt.) - black

 

Owijki typu Premium charakteryzujące się bardzo dużą absorpcją wilgoci. Miękka i bardzo komfortowa w dotyku owijka, która minimalizuje poślizg nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, dając pewne czucie rakiety. Materiał PU (pianka poliuretanowa), który pokrywa zewnętrzną cześć owijki połączony jest z włóknami mocnej tkaniny. Miękka i komfortowa w dotyku, nie zmniejsza poziomu czucia rakiety, Używane przez zawodników teamu Dunlop m.in. Heather Watson, Liam Broady oraz legendę tenisa Pat Cash. Do każdej owijki dołączona jest specjalna taśma do zakańczania.

Артикул производителя: Dunlop больше
Производитель: 613230 больше
Цвета в продукте: czarny больше
Толщина намотки (мм): 0,50 больше
Перфорация: nie больше
Количество намоток: 3 больше
Липкость намотки: sucha больше
Широта (мм): 28 больше

Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.