Овергрип Tourna What a Grip (1 szt.) - blue

Овергрип Tourna What a Grip (1 szt.) - blue

  • Артикул производителя: Tourna
  • Цвета в продукте: niebieski
  • Перфорация: nie
Добавить в сравнение
19,00

Цена со скидкой:

16,00 zł для одной части. (от 3 szt.)
Выберите количество:

Подробнее

Owijka Tenisowa Tourna What a Grip (1 szt.) - blue

 

Jedna z najlepiej sprzedających się owijek zewnętrznych w USA. Cienka, lepka struktura i prostota zakładania (sposób zakładania widoczny na zdjęciu opakowania). Owijka znakomicie przylega do owijki bazowej. Zbodowana z poliuretanu znakomicie wchłania pot i neutralizuje wstrząsy.

Артикул производителя: Tourna больше
Цвета в продукте: niebieski больше
Перфорация: nie больше
Количество намоток: 1 больше
Длина (мм): 190 больше

Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.