Tourna Dri Hold (1 szt.) - white

Tourna Dri Hold (1 szt.) - white

  • Артикул производителя: Tourna
  • Производитель: DH-1-white
  • Размер: 38-42
  • Цвета в продукте: biały
  • Материал: 100% bawełna
  • Подробнее
Добавить в сравнение
15,01

Цена со скидкой:

12,00 zł для одной части. (от 3 szt.)
Выберите количество:

Подробнее

Owijka Tenisowa Tourna Dri Hold (1 szt.) - white

 

Owijka tenisowa a w zasadzie frotka, którą się zakłada na rączkę rakiety. Bawełniany materiał znakomicie pochłania wilgoć. Idealnym rozwiązaniem jest zakładanie Tourna Dri Hold na nową, lepką owijkę dzięki czemu znakomicie będzie trzymać się rączki rakiety.

Артикул производителя: Tourna больше
Производитель: DH-1-white больше
Размер: 38-42 больше
Цвета в продукте: biały больше
Материал: 100% bawełna больше

Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.