Artykuł dodany pomyślnie.

Damskie buty tenisowe Head Sprint Pro 3.0 SF Women - black/light blue

NOWY
720,00 zł 649,00 zł Oszczędzasz 10 %
Nawierzchnia: uniwersalna
Kod producenta: 274960-070
Zadzwoń i zamów
+48 22 823 37 48
Ten produkt obejmuje darmowa wysyłka
Wysyłamy w 48h
649,00 zł Head Sprint Pro 3.0 SF Women - black/light blue
Damskie buty tenisowe Head Sprint Pro 3.0 SF Women - black/light blue Damskie buty...więcej

Damskie buty tenisowe Head Sprint Pro 3.0 SF Women - black/light blue

Damskie buty tenisowe Head Sprint Pro 3.0 SF Women. Idealne połączenie szybkości i wytrzymałości zapewnione zostało dzięki specjalnie zaprojektowanemu materiałowi SuperFabric. Zapewnia niezwykłą wytrzymałość, nawet podczas ciężkich pojedynków. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom uzyskano bardzo dobry komfort. Poprzez wysoki poziom stabilizacji stopa idealnie i bezpiecznie leży w bucie. Zastosowano następujące technologie: SUPERFABRIC, DELTA STRAP, TRI N-R-G, DRIFT DEFENSE, HYBRASION+, SOCK SUPPORT SYSTEM, COOLING SYSTEM, LATERAL CONTROL.

Numer artykułu: ST77159.1
Kod producenta: 274960-070
Nawierzchnia: uniwersalna
Kolor główny: szary
Technologie HEAD COOLING SYSTEM HEAD LATERAL CONTROL Tri N-R-G HEAD HYBRASION+ DRIFT DEFENSE SuperFabric Sock Support System DELTA STRAP
Dobór odpowiedniego rozmiaru obuwia tenisowego jest bardzo ważny. Obuwie wpływa na jakość naszej...więcej
Jak dobrać rozmiar butów

Dobór odpowiedniego rozmiaru obuwia tenisowego jest bardzo ważny. Obuwie wpływa na jakość naszej gry, sposobu poruszania się po korcie, samopoczucia i ostatecznie zdrowia fizycznego. Buty tenisowe powinny być odpowiednio dopasowane do stopy gracza. Nie mogą być za duże, ponieważ stopa będzie poruszała się w obuwiu i będą tworzyły się obtarcia. Nie mogą być również za ciasne, ponieważ spowoduje to zmniejszenie dopływu krwi do stóp oraz wewnątrz obuwia nie będzie odpowiedniej wymiany powietrza.

Przy wyborze rozmiaru obuwia tenisowego nie stosuj uniwersalnych tabeli rozmiarowych, ponieważ będą one wprowadzały w błąd. Każdy producent butów tenisowych posiada swoją tabelę rozmiarową. W naszym sklepie taką tabelę, indywidualną dla każdego producenta, znajdziesz na karcie produktowej każdego modelu butów tenisowych w zakładce „Tabela rozmiarowa”.

Jak zatem zmierzyć stopy i dopasować odpowiedni rozmiar butów tenisowych? Pomiar najlepiej dokonywać jest w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Wtedy nasze stopy są większe. Pamiętaj też, że pomiaru powinniśmy dokonać w skarpetkach sportowych, których używamy najczęściej podczas gry w tenisa.

Jak dokonać pomiaru stopy?

  1. Połóż na podłodze kartkę papieru i następnie stań na nią stopą. Wykonaj tę czynność stojąc. Nie siadaj, ponieważ nie obciążysz wtedy stopy odpowiednio i pomiar będzie błędny.
  2. Na kartce obrysuj kształt stopy.
  3. Na otrzymanym obrysie wyznacz prostą linię, której końce będą się stykały z najdalej wysuniętymi punktami i zmierz odległość (załączony rysunek - punkty A i B)
  4. Powyższe czynności powtórz z drugą stopą.
  5. Porównaj otrzymane długości i wybierz wynik o większej wartości.
  6. Do wartości dokonanego pomiaru dodaj około 0,5 cm. Wynik, który otrzymasz, jest rozmiarem wkładki. Znajdź tę wartość w tabeli rozmiarowej i dopasuj do niej rozmiar obuwia. W Polsce najczęściej wykorzystujemy rozmiar określany w nomenklaturze EU.

 rozmiarstopye8QssEcRmIYF7

Pamiętaj, niezależnie od tego czy dobrze dobrałeś rozmiar butów, czy może zdecydowałeś, że chciałbyś inny model, zawsze możesz je zwrócić. W ciągu 30 dni możesz dokonać zwrotu i wybrać model, który będzie bardziej dopasowany do Twoich wymagań.

Tabela rozmiarowa damskich butów do tenisa - Head US 5.5 6...więcej

Tabela rozmiarowa damskich butów do tenisa - Head

US

5.5

6

6.5

7

7.5

8

8.5

9

9.5

10

EU

36

36.5

37

38

38.5

39

40

40.5

41

42

UK

3.5

4

4.5

5

5.5

6

6.5

7

7.5

8

cm

22.5

23

23.5

24

24.5

25

25.5

26

26.5

27

 

W przypadku problemu z dobraniem odpowiedniego rozmiaru obuwia zapraszamy do zakładki "Jak dobrać rozmiar butów".

Oceny 0
Oceny klientów "Head Sprint Pro 3.0 SF Women - black/light blue"
Napisz recenzję produktu
Opinia zostanie aktywowana po weryfikacji.

* pola wymagane