O firmie

Nasza pasja do tenisa trwa już od wielu, wielu lat. Na początku były korty tenisowe, które prowadzimy do dziś. Następnie powstał sklep tenisowy, początkowo jako sklep stacjonarny przy kortach i jego początki sięgają 2006 roku, a później zdecydowaliśmy się rozszerzyć zasięg i stworzyliśmy sklep internetowy, który istnieje od 2009 roku. Dzięki pasji do tenisa, profesjonalizmowi i dążeniu do doskonałości obecnie Strefa Tenisa jest największym sklepem tenisowym w Polsce. Aktualnie oprócz najlepiej rozpoznawalnego tenisowego sklepu internetowego www.strefatenisa.com.pl posiadamy dwa sklepy stacjonarne w Warszawie - jeden przy al. Bohaterów Września 12, drugi przy ul. Puławskiej 531.
 
Nasza oferta obejmuje największe marki produkujące sprzęt tenisowy, m.in.: Wilson, Head, Babolat, Yonex, Tecnifibre, Tretorn, Robin Soderling i nie tylko, a także marki odzieżowe takie jak: Nike, Adidas, Asics, New Balance, Lotto, Mizuno i wiele innych.
 
Strefa Tenisa liczy obecnie 40 pracowników. W większości są to pasjonaci tenisa lub innych dyscyplin sportowych. Nasi handlowcy to trenerzy i instruktorzy tenisa, którzy posiadają odpowiednią wiedzę merytoryczną do udzielania konsultacji w zakresie doboru sprzętu. W naszych sklepach serwisujemy obecnie ponad 700 rakiet miesięcznie.
Polska reprezentacja Fed Cup, do której należą Magda Linette, Magda Fręch, Alicja Rosolska i Iga Świątek, są naszymi stałym Klientkami. Współpracujemy z Polskim Związkiem Tenisowym oraz wieloma klubami i stowarzyszeniami tenisowymi w Polsce. Profesjonalni tenisiści, tacy jak Agnieszka Radwańska, która obecnie już zakończyła karierę zawodową oraz Jerzy Janowicz korzystali z naszej oferty oraz serwisowali u nas swoje rakiety tenisowe. Od lat polscy tenisiści zawodowi, jak i amatorzy, obdarzają nas zaufaniem, powierzając swój sprzęt w nasze ręce. Nasz sklep oferuje atrakcyjny Program Lojalnościowy skierowany do klientów indywidualnych, trenerów tenisa oraz klubów sportowych. W ramach zamówień internetowych oferujemy wysyłkę zamówień w ciągu 24 godzin, darmową dostawę dla zamówień od 299 zł oraz zwrot zakupionych produktów z terminem wydłużonym do 30 dni. 
 
Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszych sklepach były dla wszystkich przyjemnością.
 
Serdecznie zapraszamy
Zespół Strefy Tenisa