Мужская обувь Wilson Rush Glide - black/tomato red/solar lime

Мужская обувь Wilson Rush Glide - black/tomato red/solar lime

  • Артикул производителя: Wilson
  • Производитель: WRS321220
  • Главный цвет: czarny, czerwony
  • Цвета в продукте: czarny, czerwony, limetkowy
  • дорожное покрытие: twarda
  • Подробнее
Добавить в сравнение
Розничная Цена 699,00 zł
349,00
Сохранить 350,00 złЦена со скидкой
Таблица размеров
Выберите количество:

Подробнее

Buty Tenisowe Wilson Rush Glide - black/tomato red/solar lime

Wilson Rush Glide w wersji na korty twarde to rewolucyjna propozycja dla graczy poszukujacych jeszcze szybszego kontaktu z piłką. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej polyethalynowej płytki - Glide Control umieszczonej w newgralgicznym miejscu podeszwy zewnętrznej dzięki której możliwe jest wykonywanie doślizgów. Oprócz potwierdzonej badaniami szybkości dotarcia do piłki znacznemu zmniejszeniu ulega ilość potrzenych na to kroków co walnie przyczynia się do ograniczenia wysiłku. Tak szybkie buty potrzebują również solidnej cholewki, odpowiednio zabezpieczonej w newralgicznych miejscach oraz wytrzymałej podeszwy zewnętrznej - Duralast. Tylna cholewka wykonana  z zastosowaniem ciekawej konstrukcji (i żywych kolorów) zapewnia poczucie komfortu i doskonałej wentylacji. Wygodna, dopasowana wewnętrzna wkładka. O lepsze czucie nawierzchni zadba zastosowany system Dynamic Fit-1. Z uwagi na profil podeszwy i technologię Glide Control buty przeznaczone są do gry na kortach twardych.

Specjalnie dla Was rozpoczynamy testy butów tenisowych. Testy przeprowadzamy są na dedykowanych nawierzchniach dla danego typu obuwia. W ocenie obuwia tenisowego pomagają nam niezależni trenerzy. Testy wykonujemy na kortach WKT Mera oraz Pro-Play w Warszawie. Już niedługo będzie dostępna pełna recenzja dotycząca testowanych modeli na stronie butytenisowe.pl. Zapraszamy!


Артикул производителя: Wilson больше
Производитель: WRS321220 больше
Главный цвет: czarny, czerwony больше
Цвета в продукте: czarny, czerwony, limetkowy больше
дорожное покрытие: twarda больше
технологии Glide Control ENDOFIT DYNAMIC FIT (DF1) DURALAST OUTSOLE
отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.