Мужская обувь Head Nitro Pro Clay Men - blue/flame

Мужская обувь Head Nitro Pro Clay Men - blue/flame

  • Артикул производителя: Head
  • Производитель: 273036 BLFL
  • Главный цвет: niebieski
  • Цвета в продукте: biały, niebieski, pomarańczowy
  • дорожное покрытие: ceglana
  • Подробнее
Добавить в сравнение
Розничная Цена 519,00 zł
299,00
Сохранить 220,00 złЦена со скидкой
Таблица размеров
Выберите количество:

Подробнее

Buty Tenisowe Head Nitro Pro Clay Men - blue/flame

 

Buty Tenisowe Head Nitro Pro Clay Men, lekkie, dla szybkich wszechstronnych graczy. Unikalna konstrukcja podeszwy środkowej umożliwia szybsze i bardziej elastyczne ruchy. Dzięki przewiewnej i elastycznej konstrukcji siatki but charakteryzuje się dużym komfortem użytkowania. Zastosowano technologie : Head Cooling System, Head Hybrasion+ oraz Tri N-R-G. Buty idealnie nadają się do gry na mączce ceglanej.


Test butów: Nitro Pro Clay Men

Tester: Marek Lipiński

Tester

Specjalnie dla Was wykonaliśmy test butów HEAD Nitro Pro Clay Men.

Wygląd 

Wygląd

Stylistyka obuwia firmy Head kojarzyła mi się raczej z bardziej stonowanymi i klasycznymi kolorami, tutaj kształt buta może nie jest futurystyczny, ale kolorystyka bardzo ciekawa. Zestawienie niebieskiego, białego i pomarańczowego robi dobre pierwsze wrażenie. But jest bardzo lekki, w przedniej części cholewki znajduje się siateczka, która gwarantuje dobrą wentylację. Dodatkowo usztywnienie oraz dodatkowa wentylacja w środkowej części podeszwy.

Komfort

Komfort

Po pierwszym założeniu buty wydawały się trochę sztywne, ale już po kilku minutach gry nie odczuwało się tego i bardzo dobrze dopasowały się do stopy. Wentylacja jest bardzo dobra, nawet po dwugodzinnym intensywnym meczu stopa nie jest „zduszona” jak to bywa często przy bardziej gumowych butach. Jednak największą zaletą jest waga butów, prawie nie czuć ich na nogach, nie ciążą na stopach.

 

Stabilizacja

Stabilizacja

Podeszwa jest niska przez co stopa ma bardzo dobry kontakt z podłożem, osobiście nie lubię butów z poduszkami powietrznymi itp. gdzie stopa jest trochę wyżej zawieszona toteż ten model bardzo mi pasuje. Znakomicie sprawdzi się u zawodników szybko przemieszczających się po korcie, którzy potrzebują solidnego trzymania stopy. Podczas biegu na pełnej prędkości i doślizgów nie miałem obaw, że stopa mi gdzieś ucieknie.

Amortyzacja

Amortyzacja

Mimo niskiej podeszwy amortyzacja jest na odpowiednim poziomie, pięta ma dobre podparcie. Dobrze wyprofilowana wkładka daje dobre podparcie. Podeszwa z jodełką daje bardzo dobrą trakcję na nawierzchni ceglanej.

Podsumowanie

Podsumowanie

Po ponad dwudziestu godzinach, buty może przydałoby się oczyścić z mączki bo nie wyglądają już tak efektownie, ale nadal sprawują się jak należy. Na uwagę zasługuje dobry system sznurowania, jednym pociągnięciem dociskamy język praktycznie na całej powierzchni. Na początku mogą wydawać się trochę sztywne, ale po krótkim czasie na korcie stają się bardziej komfortowe. Są dość szerokie, więc ktoś z bardzo wąską stopą może mieć odrobinę za dużo luzu. Jest to zdecydowanie najlepszy but Heada z jakim miałem do czynienia.

 

Артикул производителя: Head больше
Производитель: 273036 BLFL больше
Главный цвет: niebieski больше
Цвета в продукте: biały, niebieski, pomarańczowy больше
дорожное покрытие: ceglana больше
технологии Tri N-R-G HEAD HYBRASION+ HEAD COOLING SYSTEM
отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.