Мужская обувь Babolat Propulse All Court - blue/red

Мужская обувь Babolat Propulse All Court - blue/red

  • Артикул производителя: Babolat
  • Производитель: 30S16208
  • Главный цвет: niebieski
  • Цвета в продукте: czerwony, niebieski
  • дорожное покрытие: uniwersalna
  • Подробнее
Добавить в сравнение
Розничная Цена 559,00 zł
319,00
Сохранить 240,00 złЦена со скидкой
Таблица размеров
Выберите количество:

Подробнее

Babolat Propulse All Court - blue/red

 

Męskie buty tenisowe z najnowszej kolecji. 

Najbardziej innowacyjne obuwie Babolata z wykorzystaniem najlepszych technologii. Zaprojektowane z myślą o zawodnikach poszukujących wytrzymałego i wspomagającego grę obuwia. Znakomicie oddychająca, wytrzymała i komfortowa cholewka poprzez zastosowanie systemu Cell Shield. Dla większej dynamiki przedniej części buta zastosowano Side2Side - asymetryczną, oddajacą energię wkładkę EVA. Spotęgowany sytem wsparcia i trzymania stopy dzięki idelnemu dopasowaniu, które umożliwia Foot Belt oraz system Ti-Fit. Nad absorbcją wstrząsów ze zwiększonym komfortem i bezpieczeństwem czuwa sprawdzona technologia umieszczona w tylnej części podeszwy - Kompressor. Optymalny balans trzymania i poślizgu z dodaną wytrzymałością umożliwia jedyna w swoim rodzaju podeszwa Michelin OCS2. Z uwagi na kształt profilu bieżnika podeszwy obuwie nadaje się do gry na różnych nawierzchniach. 

BPM SYSTEM - INNOWACJE, KTÓRE PODKRĘCAJĄ RYTM W GRZE

Starty, hamowania, skoki, lądowania...zmiana kierunków, sprinty w przód, w bok, w tył...W tym wszystkim chodzi o rytm. Agresywny, lekki, bliski ziemi, wybuchowy...Każdy zawodnik ma inny rytm - i dla każdego jest to rytm "najlepszy" - z różnymi potrzebami co do rodzaju obuwia. Dzięki dokładnym i długotrwałym obserwacjom tenisistów, ich grze, ich rytmowi Babolat stworzył unikalny koncept: System BPM (Beats Per Minute - uderzenia na minutę). Genialna konstrukcja platformy - system BPM umożliwia zawodnikom podkręcenie ich pracy nóg tak, by nadać jej świeży i nowy rytm. Włączając najbardziej odpowiednie technologie w każdy model, system skupia się na trzech głównych aspektach konstrukcji buta: budowy przedniej części, systemu wsparcia bocznego i ekskluzywnej podeszwie Michelin.

 

Артикул производителя: Babolat больше
Производитель: 30S16208 больше
Главный цвет: niebieski больше
Цвета в продукте: czerwony, niebieski больше
дорожное покрытие: uniwersalna больше
технологии TI-FIT SIDE 2 SIDE MICHELIN PERFORMANCE FOOT BELT CELL SHIELD
отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.