Мужская обувь Babolat Jet Clay M - grey/red + koszulka gratis

Мужская обувь Babolat Jet Clay M - grey/red + koszulka gratis

  • Артикул производителя: Babolat
  • Производитель: 30S16631-208
  • Главный цвет: czerwony, szary
  • Цвета в продукте: czerwony, szary
  • дорожное покрытие: ceglana
  • Подробнее
Добавить в сравнение
Розничная Цена 599,00 zł
359,00
Сохранить 240,00 złЦена со скидкой
Таблица размеров
Выберите количество:

Подробнее

Buty Tenisowe Babolat Jet Clay M - grey/red

 Babolat - wyprzedaż obuwia + koszulka gratis

 

Najlżejszy a zarazem bardzo wytrzymały profesjonalny but do gry w tenisa (325 g - rozm. 42,5), dzieki któremu poruszanie po korcie jest jeszcze szybsze. Udało się to osiągnąć dzięki stworzeniu wierzchu buta z opatentowanej siatki MATRYX® stworzonej z mieszanki poliamidu i kevlaru - materiału używanego do produkcji kamizelek kuloodpornych. Dzięki temu tkanina jest nie tylko ultra-lekka, ale też niezwykle wytrzymała. Jej zrobienie wymaga na tyle zaawansowanej technologii, że produkuje się ją tylko we Francji. Podeszwa zaprojektowana z ekspertami firmy Michelin po to aby jej wytrzymałość i przyczepność były na najwyższym poziomie. Nowa mieszanka gumy zapewnia jeszcze większą przyczepność i wytrzymałość, a nowy wzór w kształcie litery S wspomaga pracę nóg we wszystkich kierunkach. Bardzo przyjemna wizualnie kolorystyka i kształt buta przyciągają uwagę na korcie. Zastosowany sprawdzony Kompressor System umieszczony w pięcie obuwia efektywnie absorbuje wstrząsy. Nad dodatkową stabilnością i komfortem gry czuwa T-Fit (odpowiednie rozmieszczenie materiałów w podeszwie, inne dla pięty, śródstopia i przodu stopy). Active Flexion z podziałem na 9 obszarów - 3 środkowe odpowiadają za stabilność, 6 zewnętrznych daje zwiększoną szybkość i dokładność. Wszystko dla optymalnej pracy nóg. Z uwagi na profil bieżnika buty idealnie nadają się do gry na mączce ceglanej.

 

Specjalnie dla Was testujemy buty Babolat Jet! Test przeprowadzamy na korcie ceglanym. W ocenie obuwia tenisowego pomagają nam niezależni trenerzy. Testy wykonujemy na kortach WKT Mera oraz Pro-Play w Warszawie. Już niedługo będzie dostępna pełna recenzja dotycząca testowanego modelu na stronie butytenisowe.pl. Zapraszamy!

 

Артикул производителя: Babolat больше
Производитель: 30S16631-208 больше
Главный цвет: czerwony, szary больше
Цвета в продукте: czerwony, szary больше
дорожное покрытие: ceglana больше
технологии TI-FIT Podeszwa Michelin ORTHOLITE Matryx KOMPRESSOR SYSTEM Active Flexion
отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.