Мужская обувь Asics Gel-Solution Speed 3 NYC - white/black/green gecko

Мужская обувь Asics Gel-Solution Speed 3 NYC - white/black/green gecko

  • Артикул производителя: Asics
  • Производитель: E618N-0190
  • Главный цвет: biały
  • Цвета в продукте: biały, czarny, zielony
  • дорожное покрытие: uniwersalna
  • Подробнее
Добавить в сравнение
Розничная Цена 619,00 zł
399,00
Сохранить 220,00 złЦена со скидкой
Таблица размеров
Выберите количество:

Подробнее

 Asics Gel-Solution Speed 3 NYC - white/black/green gecko

 

Wyjątkowa i specjalna edycja przygotowana na turniej Wielkiego Szlema - US Open. Unikatowy motyw graficzny na bucie powoduje, że jest to model wyróżniający się wśród innych i będzie on wyróżniał zawodnika na korcie.

Uwaga - limitowana ilość!


Ulepszony model Asics Gel-Solution Speed 3 charakteryzuje się lepszym zabezpieczeniem górnej, przedniej części cholewki przed uszkodzeniami. Obuwie jest bardzo lekkie, o znakomitej amortyzacji, stabilizacji i wentylacji. Zastosowanie szeregu najlepszych technologii Asics'a zarówno w cholewce jak i podeszwie wewnętrznej i zewnętrznej sprawia, że jest to jeden z najbardziej pożądanych butów do gry w tenisa na rynku. Zastosowano następujące technologie: ulokowane w środkowej części podeszwy Rearfoot and Forefoot Gel Cushioning System to specjalne płaty żelu (silikon zamknięty w poliuretanowych kapsułkach) umieszczona w przedniej i tylnej części podeszwy dla dostarczenia jak największej absorpcji wstrząsów zwłaszcza podcza fazy lądowania. PHF to specjalna dopasowująca się do stopy pianka umiesczona w zapiętku buta. Wkładka Removable Sockliner idealnie dopasowuje się do kształtu stopy. Pguard to wzmocniony element gumowy na przedniej częśći podeszwy zapewniający większą trwałośći ochronę. Solyte to materiał amortyzujący zapewniający przy tym niebywale niską wagę przy jednoczesnym zwiększeniu sprężystości i trwałości. Trussticsystem to komponent znajdujący się pod częścią środkową podeszwy buta. jego zadanie polega na obniżeniu wagi konstrukcji podeszwy przy jednoczesnym wzmocnieniu integralnej struktury buta. Ahar+ to wysoce odporna na scieranie guma występująca w strategicznych miejscach podeszwy zewnętrznej dodatkowo charakteryzujaca się niską wagą. Flexion Fit Vamp zastosowany w przedniej części cholewki w postaci kombinacji meshu i materiału syntetycznego sprawia, że but lepiej "oddycha" a zarazem jest odporniejszy na rozerwanie. Seamless Construction to technologia polegająca na użyciu materiałów bez szwu zmniejsza ryzyko podrażnień i tarcia spowodowane przez tradycyjne ściegi i szwy. I.G.S. to opracowany przez ASICS Impact Guidance System jest rozwiązaniem technicznym zastosowanym w budowie buta, dzięki któremu zachowana jest możliwość naturalnych ruchów stopy. System I.G.S. ułatwia zachowanie naturalnego chodu. California Slip Lasting - górna część materiału została zszyta ze wstawką EVA i łączy się podeszewą środkową, w celu zapewnienia lepszej stabilizacji i komfortu użytkowania. Z uwagi na profil podeszwy buty przeznaczone do gry na różnych nawierzchniach kortów.

Артикул производителя: Asics больше
Производитель: E618N-0190 больше
Главный цвет: biały больше
Цвета в продукте: biały, czarny, zielony больше
дорожное покрытие: uniwersalna больше
Сортировка по мастеров Richard GasquetRichard GasquetGael MonfilsGael MonfilsDavid GoffinDavid GoffinVasek PospisilVasek Pospisil
технологии Solyte Seamless Construction Removable Sockliner Rearfoot and Forefoot GELŸ Cushioning System Propulsion Trusstic Pguard PHF I.G.S. Flexion Fit Vamp DuoMax California Slip Lasting AHAR +
отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.