Tennisnyye myachi Wilson Australian Open Logo - 4 szt.-

Tennisnyye myachi Wilson Australian Open Logo - 4 szt.-

  • Артикул производителя: Wilson
  • Tип мяча: ciśnieniowa
  • Подробнее
Добавить в сравнение
Розничная Цена 36,00 zł
23,00
Сохранить 13,00 złЦена со скидкой

Цена со скидкой:

22,00 zł для одной части. (от 2 szt.)
21,00 zł для одной части. (от 5 szt.)
20,50 zł для одной части. (от 18 szt.)
20,00 zł для одной части. (от 36 szt.)
Выберите количество:

Подробнее

 Piłki Tenisowe Wilson Australian Open Logo - (4 szt.)

 Piłka z logiem Strefy Tenisa!

Od 2006 roku oficjalna piłka Polskiego Związku Tenisowego i turnieju Australia Open. Technologia NanoPlay zwiększa wytrzymałość, natomiast OptVis sprawia, że piłka jest świetnie widoczna w każdych warunkach.

Wilson jest oficjalnym producentem piłek na turniejach: Pucharu Davisa, Pucharu Federacji i jako jedyna marka dostarcz oficjalną piłkę dla 2 z 4 turniejów wielkoszlemowych: Australian Open i US Open. Ponadto Wilson jest oficjalną piłką turniejów Masters kobiet i mężczyzn oraz wielu innych turniejów ATP i WTA. W Polsce Wilson jest oficjalną piłką Polskiego Związku Tenisowego co oznacza, że większość turniejów klasyfikacyjnych, rozgrywek o Mistrzostwo polski rozgrywanych jest piłkami Wilsona. Większość polskich klubów tenisowych szkoli swoich zawodników piłkami Wilsona, gdyż są to najlepsze piłki na rynku! Wilson ma opatentowane 3 technologie: Nanoplay, Aqua Shield i Opti Vis, które dają piłką wspaniałą wytrzymałość, fantastyczne czucie piłki w momencie uderzenia oraz świetną widoczność piłki w każdych warunkach. Dzięki Nanoplay powietrze z wnętrza piłki uchodzi znacznie wolniej niż w innych piłkach, a sama piłka posiada zawsze odpowiedni, przewidywalny kozioł.

Артикул производителя: Wilson больше
Tип мяча: ciśnieniowa больше
отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.