Tennisnyye myachi Wilson Australian Open - 3 szt.

Tennisnyye myachi Wilson Australian Open - 3 szt.

  • Артикул производителя: Wilson
  • Производитель: WRT109800
  • Штук в упаковке: 3
Добавить в сравнение
Розничная Цена 27,00 zł
19,00
Сохранить 8,00 złЦена со скидкой

Цена со скидкой:

18,00 zł для одной части. (от 2 szt.)
17,00 zł для одной части. (от 5 szt.)
16,00 zł для одной части. (от 24 szt.)
Выберите количество:

Подробнее

Piłki Tenisowe Wilson Australian Open - 3 szt.

 

Od 2006 roku oficjalna piłka Polskiego Związku Tenisowego i turnieju Australia Open. Technologia NanoPlay zwiększa wytrzymałość, natomiast OptVis sprawia, że piłka jest świetnie widoczna w każdych warunkach. Opakowanie zawiera trzy piłki.

Wilson jest oficjalnym producentem piłek na turniejach: Pucharu Davisa, Pucharu Federacji i jako jedyna marka dostarcz oficjalną piłkę dla 2 z 4 turniejów wielkoszlemowych: Australian Open i US Open. Ponadto Wilson jest oficjalną piłką turniejów Masters kobiet i mężczyzn oraz wielu innych turniejów ATP i WTA. W Polsce Wilson jest oficjalną piłką Polskiego Związku Tenisowego co oznacza, że większość turniejów klasyfikacyjnych, rozgrywek o Mistrzostwo polski rozgrywanych jest piłkami Wilsona. Większość polskich klubów tenisowych szkoli swoich zawodników piłkami Wilsona, gdyż są to najlepsze piłki na rynku! Wilson ma opatentowane 3 technologie: Nanoplay, Aqua Shield i Opti Vis, które dają piłką wspaniałą wytrzymałość, fantastyczne czucie piłki w momencie uderzenia oraz świetną widoczność piłki w każdych warunkach. Dzięki Nanoplay powietrze z wnętrza piłki uchodzi znacznie wolniej niż w innych piłkach, a sama piłka posiada zawsze odpowiedni, przewidywalny kozioł.

Артикул производителя: Wilson больше
Производитель: WRT109800 больше
Штук в упаковке: 3 больше
Tип мяча: ciśnieniowa больше
отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.