Базовая Намотка Babolat Syntec Touch (1 szt.) - white/black

Базовая Намотка Babolat Syntec Touch (1 szt.) - white/black

  • Артикул производителя: Babolat
  • Производитель: 670059-101
  • Длина (см): 110
Добавить в сравнение
Розничная Цена 30,00 zł
25,01
Сохранить 4,99 złЦена со скидкой

Цена со скидкой:

22,50 zł для одной части. (от 3 )
Выберите количество:

Подробнее

Babolat Syntec Touch (1 szt.) - white/black

 

Nowa edycja kultowej owijki bazowej. Poliuretanowa, elastomerowa struktura + amortyzacja dzięki lekkiej pince EVA zapewnia doskonałą równowagę między wyczuciem piłki i komfortem. Lepka powierzchnia zapewnia pewny chwyt.

Артикул производителя: Babolat больше
Производитель: 670059-101 больше
Длина (см): 110 больше
Вес (г): 15 больше
Главный цвет: biały больше
Толщина намотки (мм): 2,1 больше
Перфорация: nie больше
Влагопоглощение (%): 140 больше
Количество намоток: 1 больше
Липкость намотки: mokra больше

Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.