Babolat Syntec Feel Wimbledon (1 szt.) - black

Babolat Syntec Feel Wimbledon (1 szt.) - black

  • Артикул производителя: Babolat
  • Производитель: 670048-105
  • Вес (г): 17,5
  • Главный цвет: czarny
  • Толщина намотки (мм): 2
  • Подробнее
Добавить в сравнение
Розничная Цена 29,00 zł
19,00
Сохранить 10,00 złЦена со скидкой
Выберите количество:

Подробнее

Babolat Syntec Feel Wimbledon (1 szt.) - black

 

Kolekcja Wimbledon 2016. Kolorystyka uświetniająca turniej Wielkiego Szlema.

Owijka tenisowa, komfortowa o lepkiej, kleistej powierzchni dla pewniejszego chwytu. Dodatkowym atrybutem jest duża wchłanialność wilgoci.

 

Артикул производителя: Babolat больше
Производитель: 670048-105 больше
Вес (г): 17,5 больше
Главный цвет: czarny больше
Толщина намотки (мм): 2 больше
Влагопоглощение (%): 150 больше
Количество намоток: 1 больше
Липкость намотки: mokra больше

Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.