Regulamin:

 I. INFORMACJE OGÓLNE

1. Właścicielem sklepu internetowego www.strefatenisa.com.pl jest "Strefa Tenisa" Sp. z o.o. Sp. k., której biuro handlowe mieści się w Warszawie przy al. Bohaterów Września 12 (zwana dalej Sprzedającym). 

2. Sklep realizuje zamówienia wyłącznie na terenie Polski.

3. Złożenie zamówienia w sklepie www.strefatenisa.com.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.

II. PRZYJĘCIE I REALIZACJA ZAMÓWIENIA

4. Klient zobowiązany jest do zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia "formularza zamówienia".

5. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie "formularza zamówienia" znajdującego się na stronach sklepu. 

6. O zmianach statusu zamówienia Klient zostanie poinformowany pocztą elektroniczną na adres

e-mail podany w "formularzu zamówienia". 

7. Zamówienia są potwierdzane poprzez e-mail lub telefonicznie. 

8. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, jeżeli dane podane przez Kupującego w formularzu będą niepełne. Podanie kontaktowego adresu poczty elektronicznej (e-mail) oraz numeru telefonu ułatwi rozwiązania zastrzeżeń dotyczących zamówienia.

9. Ceny towarów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego wyrażone są w złotych polskich  i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki. 

10. Terminy realizacji zamówień wynosi od 1-3 dni. W przypadku realizacji zamówień  z odbiorem osobistym czas na odbiór wynosi 7 dni od czasu poinformowania klienta, że towar oczekuje na odbiór. 

11. Zamówienia w sklepie internetowym można składać 24 godziny na dobę. Zamówienia składane w dni powszednie po godz. 14 00, w soboty i niedziele oraz w święta rozpatrywane będą od najbliższego dnia roboczego.

12. Każda transakcja będzie potwierdzana paragonem. Na życzenie klienta wystawiamy faktury.

13. Zamówienia można odwołać tylko za pomocą poczty e-mail lub telefonicznie.

 

III. FORMY PŁATNOŚCI I KOSZTY PRZESYŁKI

14. Formy płatności i koszty związane z przesyłką są następujące:

a.) Płatność za pobraniem przy odbiorze towaru. Płatność realizowana gotowką u kuriera.

Koszt związany z przesyłką wynosi 16 zł.

b.) Płatność przelewem bankowym na konto Sprzedawcy przed odbiorem towaru. Wysyłka następuje niezwłocznie po zaewidencjonowaniu kwoty na koncie.

Koszt związany z przesyłką wynosi 9,99 zł - Paczkomaty 24/7

Koszt związany z przesyłką wynosi 14 zł - Kurier InPost 

W przypadku gdy przy płatności przelewem bankowym "z góry" wartość zamówienia przekracza 500 zł Klient nie ponosi kosztów przesyłki.
 

Numer konta bankowego:
21 1940 1076 3144 0664 0000 0000
 

c.) Płatność poprzez system Payu.pl przed odbiorem towaru.

Jest to najszybszy i najpewniejszy sposob nabycia towaru. Płatność odbywa się natychmiast i jeśli przebiega bez przeszkod obsługa sklepu informuje klienta o potwierdzeniu zakupu towaru. Od tego momentu cena towaru jest gwarantowana a towar zostaje przygotowany do wysyłki.  

Koszt związany z przesyłką wynosi 9,99 zł - Paczkomaty 24/7
Koszt związany z przesyłką wynosi 14 zł - Kurier InPost

W przypadku gdy przy płatności systemem Payu.pl "z góry" wartość zamówienia przekracza 500 zł Klient nie ponosi kosztów przesyłki.

   
   Numer konta bankowego:
   21 1940 1076 3144 0664 0000 0000

d.) Płatność gotówką lub kartą kredytową w przypadku odbioru osobistego w sklepie.


Adres sklepu:
 

"Strefa Tenisa"

al. Bohaterów Września 12

02-389 Warszawa.

NIP 701-04-69-498 

e) Dla wysyłek zagranicznych wszystkie rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

.

Jest to najszybszy i najpewniejszy sposob nabycia towaru. Płatność odbywa się natychmiast i jeśli przebiega bez przeszkod obsługa sklepu informuje klienta o potwierdzeniu zakupu towaru. Od tego momentu cena towaru jest gwarantowana a towar zostaje przygotowany do wysyłki.  

Koszt związany z przesyłką jest realizowany przez firmę kurierską DPD i podany jest na tej stronie. Koszty wysyłki zagranicznej


IV. REKLAMACJE

15. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki. 

16. W chwili odbioru Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia Kupujący obowiązany jest zgłosić ten fakt dostawcy i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym. 

17. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późniejszymi zmianami), Kupujący ma prawo otworzyć przesyłkę, sprawdzić towar i następnie bez podania przyczyny go zwrócić. Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie 14 dni poprzez zwrot towaru na adres:

 

"Strefa Tenisa"

al. Bohaterów Września 12

02-389 Warszawa.

NIP 701-04-69-498

 

18. Zwracany towar nie powinien nosić śladów użytkowania.

19. W razie zwrotu towaru Klient ponosi koszty przesyłki towarów do Sprzedawcy.

20. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się ze Sprzedającym za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu (faktury VAT lub paragonu) oraz opisać przedmiot reklamacji. 

21. W przypadku reklamacji towaru należy wypełnić i wysłać na adres sklepu (wraz z reklamowanym towarem) formularz reklamacyjny podając w szczególności: imię, nazwisko, dane kontaktowe oraz dokładny opis usterki reklamowanego produktu. Dodatkowo z reklamowanym produktem należy przesłać dowód zakupu (fakturę , paragon)

Formularz reklamacyjny:


22. W przypadkach uzasadnionych reklamacji lub zwrotów spełniających ww. warunki, gwarantujemy zwrot należności poprzez przelew bankowy na wskazane przez zamawiającego konto lub przekazem pocztowym na podany na zamówieniu adres, ewentualnie na życzenie klienta wymianę produktu na inny.

23. W przypadku, gdy zgłoszona reklamacja zostanie uwzględniona to koszty przesyłki ponosi Sprzedający.


V. ZWROTY I WYMIANY

24. Zwrotu towaru można dokonać na podstawie dowodu zakupu (paragonu lub faktury) w stanie nie uszkodzonym, nie noszącym śladów użytkowania. Kupujący może odstąpić  od umowy kupna w terminie 30 dni odsyłając towar wraz z oświadczeniem na adres : 

 

"Strefa Tenisa"

al. Bohaterów Września 12

02-389 Warszawa.

NIP 701-04-69-498

  Wraz z odsyłanym produktem lub produktami Klient jest zobowiązany zwrócić wszelkie produkty, które otrzymał gratisowo.

25. Wymiany towaru można dokonać na podstawie dowodu zakupu (paragonu lub faktury) w stanie nie uszkodzonym, nie noszącym śladów użytkowania. Kupujący może odstąpić  od umowy kupna w terminie 14 dni odsyłając towar wraz z oświadczeniem na adres : 

 

"Strefa Tenisa"

al. Bohaterów Września 12

02-389 Warszawa.

NIP 701-04-69-498

26. W przypadku zwrotu całkowitego zamówienia zwrot pieniędzy obejmuje wartość odsyłanego towaru wraz z kosztami przesyłki. W przypadku zwrotu częsciowego zostanie zwrócona kwota nie uwzględniająca kosztów przesyłki. Jeżeli zwracany towar opłacany był kartą kredytową od kwoty zwracanej klientowi potrącana jest opłata manipulacyjna, w wysokości 2,5% od wartości odsyłanego towaru.

27. W przypadku zwrotu towaru system odejmuje wartości zamówionych produktów (o ile były doliczane) z historii zamówień co ma wływ na osiągane progi rabatowe.

28.  W przypadku Produktu będącego usługą, której wykonywanie – na wyraźne żądanie konsumenta – rozpoczęło się przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, konsument, który wykonuje prawo odstąpienia od umowy po zgłoszeniu takiego żądania, ma obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy.

29. Jeśli klient skorzystał z możliwości otrzymania towarów nie ponosząc kosztów wysyłki (zamówienie powyżej 500 zł. z przedpłatą na konto) a łączna wartość zwróconych produktów jest mniejsza niż 500 zł. klient zostaje dodatkowo obciążony kosztami wysyłki, które powinny być naliczone przy zamówieniu nie przekraczającym 500 pln.

30. Zwrot środków pieniężnych za zwracany towar zostanie dokonany, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania zwracanego towaru od Klienta. Zwrot dotyczy kosztów produktu(ów) wraz z kosztami dostawy (tylko w przypadku zwrotu całkowitego). Zwrot dokonywany jest na wskazany przez Klienta rachunek bankowy.

 

VI. PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

31. Program lojalnościowy skierowany jest do wszystkich zarejestrowanych klientów sklepu internetowego "Strefa Tenisa"

32. Poprzez program lojalnościowy możliwe jest uzyskiwanie rabatów, ktorych wysokość związana jest z wartością zrealizowanych zamówień w sklepie internetowym "Strefa Tenisa".

33. Skorzystanie z rabatow możliwe jest po zalogowaniu się na swoje konto.

34. Jeżeli przysługuje klientowi rabat to po zalogowaniu ceny pokazane są z uwzględnieniem przysługującego rabatu.

35. Klient otrzymuje określony w punkcie 33 rabat w kolejnych składanych zamówieniach.

36. Rabaty które przysługiwać będą przy kolejnych zamówieniach są nastepujace:

- 3% - przysługujący rabat za zrealizowane zakupy na kwotę powyżej 500 zł

- 5% - przysługujący rabat za zrealizowane zakupy na kwotę powyżej 2000 zł

- 8% - przysługujący rabat za zrealizowane zakupy na kwotę powyżej 5000 zł

- 10% - przysługujący rabat za zrealizowane zakupy na kwotę powyżej 10.000 zł

37. Rabaty nie będą dotyczyć produktów promocyjnych, bonów upominkowych oraz produktów z kategorii "Wyprzedaż" i "Piłki".

38. Do wartości zrealizowanych zakupów stanowiących podstawę naliczania rabatów nie będą wliczane koszty przesyłki oraz wartość produktów zakupionych z kategorii "Wyprzedaż" i produktów promocyjnych.

 

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

39. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą Kupujący wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie tych danych dla celów marketingowych i ewidencyjnych, tylko na potrzeby Sprzedającego. Kupującemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

40. Sklep strefatenisa.com.pl jest uczestnikiem programu „Zaufane Opinie” w ramach usługi świadczonej przez Ceneo Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166), ul. Grunwaldzka 182, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 0000493884, NIP: 7792420393, REGON: 302655470 polegającej na przesyłaniu przez Ceneo do Użytkowników za pośrednictwem poczty elektronicznej ankiet służących uzyskaniu od Użytkownika opinii na temat transakcji dokonywanej przez Użytkownika w Sklepie, a także na zamieszczaniu w serwisie dostępnym w domenie Ceneo.pl  opinii wyrażonych przez Użytkowników w rezultacie otrzymania ankiet.

Użytkownik dokonujący zakupu w Sklepie może dobrowolnie wyrazić zgodę na przekazanie jego danych osobowych, w tym adresu e-mail do Ceneo. oraz na przetwarzanie przez Ceneo jego danych osobowych – wyłącznie w celu wypełnienia ankiety.

41. Sprzedawca jest uczestnikiem programu „Wiarygodna Opinia” w ramach usługi świadczonej przez Opineo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-333), ul. Powstańców Śląskich 2-4, VI piętro, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000357466, NIP: 897-176-26-04, polegającej na przesyłaniu przez Opineo Sp. z o.o do Klientów za pośrednictwem poczty elektronicznej ankiet służących uzyskaniu od Klienta opinii na temat transakcji dokonywanej przez Klienta w Sklepie, a także na zamieszczaniu w serwisie dostępnym w domenie Opineo.pl opinii wyrażonych przez Klientów w rezultacie otrzymania ankiet.

Użytkownik dokonujący zakupu w Sklepie może dobrowolnie wyrazić zgodę na przekazanie jego danych osobowych, w tym adresu e-mail do Opineo Sp. z o.o. oraz na przetwarzanie przez Opineo Sp. z o.o jego danych osobowych – wyłącznie w celu wypełnienia ankiety.

42. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Sprzedający zastrzega sobie również prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty.

43. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

44. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do anulowania złożonego zamówienia bez podawania przyczyn.

45. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.