Мужская обувь Adidas Barricade 2015 Clay - lgh solid grey/iron metallic/silver metallic

  • Артикул производителя: Adidas
  • Производитель: B39935
  • Цвета в продукте: biały, czarny, czerwony
Добавить в сравнение
Розничная Цена 559,00 zł
269,00
Сохранить 290,00 złЦена со скидкой
Таблица размеров
Выберите количество:

Подробнее

Buty Tenisowe Adidas Barricade 2015 Clay - core black/white/solar red

 

Barricade w wersji na 2015 rok w porównaniu do Barricade 8 charakteryzuje się mniejszą wagą o 5%. Możliwość współpracy z systemem miCoach*, dzięki któremu można uzyskiwać informacje dotyczące dystansu, spalonych kalorii, tętna oraz tempa. Zmieniona lepiej "oddychajaca" cholewka dzięki innowacyjnej konstrukcji o nazwie Kurim. Zapewnia ona nie tylko odprowadzanie potu, ale większą elastyczność, gwarantując lepsze dopasowanie do stopy przy jednoczesnym zachowaniu stabilności. Taśma "Band of Power" umieszczona w pięcie, zwiększa stabilność. Na czubku buta dodatkowe wzmocnienie dla zwiększenia wytrzymałości. Zastosowano szereg technologii poprawiających parametry obuwia. Dla lepszej ochrony palców zastosowano materiał z technologią adiTuffAdiPRENE - elastyczny materiał zapewniający amortyzację podczas zderzenia buta z podłożem. Daje uczucie miękkości podczas zetknięcia buta z podłożem, zmniejsza ryzyko wystąpienia urazów związanych z niewłaściwą amortyzacją, zwiększa komfort użytkowania. AdiPRENE+ - sprężysty materiał znajdujący się w przedniej części buta umożliwiający lepsze wybicie i nadający większą dynamikę kolejnemu krokowi, wspomaga naturalny ruch stopy, minimalizuje ryzyko kontuzji przedniej części stopy. Torsion System - wspiera stopę w jej naturalnych ruchach skrętnych i pomaga w odpowiednim dopasowaniu buta do podłoża, umożliwia niezależne ruchy skrętne przedniej i tylnej części stopy, wspomaga szybkie dopasowanie buta do podłoża, zapewnia odpowiednie wsparcie dla śródstopia. Podeszwa zewnętrzna wykonana z trwałej i odpornej na ścieranie gumy z zastosowaniem technologii AdiWEAR 6. Chroni podeszwę przed ścieraniem oraz nadmiernym zużyciem. Z uwagi na profil podeszwy buty idealnie nadają się do gry na mączce ceglanej.

System miCoach*

Osobisty trener, ktorego zadanie polega na dostarczaniu istotnych informacji w trakcie wykonywania wysiłku fizycznego jak i po nim w postaci analiz dzięki programowi komputerowemu.

Артикул производителя: Adidas больше
Производитель: B39935 больше
Цвета в продукте: biały, czarny, czerwony больше
Сортировка по мастеров Kei NishikoriKei NishikoriDominic ThiemDominic ThiemAlexander ZverevAlexander Zverev
технологии TORSION ADIWEAR ADITUFF ADIPRENE + ADIPRENE
отсутствие в настоящее время продукт
Brak zapytań o produkt.
Этот сайт использует куки для предоставления услуг в соответствии с ценовой политикой и Cookies. Вы можете задать условия для хранения или доступа куки в вашем браузере.